Smaller Default Larger
mistrzostwa3W dniach 21 i 22.04.2018 r. w restauracji „OLIMP” w biurowcu „Nowa Fabryczna” w Łodzi zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików i Juniorów U-20 w brydżu sportowym. Rozegrano trzy turnieje: turniej par na zapis maksymalny, turniej par na impy i turniej indywidualny.

Zawody zdominowali młodzi brydżyści z miasta i gminy Ozorków. Zdobyli komplet medali w obu kategoriach wiekowych.

Złoty medal i tytuł Mistrza Województwa w kategorii juniorów U-20 wywalczył Krzysztof Maciak, drugie miejsce i srebrny medal Jakub Janasiak, a trzecie i brązowy medal Mirosław Syncerek.

Dyplom za zajęcie czwartego miejsca odebrał Mateusz Bartosik.

Złoty medal i tytuł Mistrza Województwa w kategorii młodzików wywalczył Sebastian Wojtczak, drugie miejsce i srebrny medal Łukasz Bartosik, a trzecie miejsce i brązowy medal Julia Bojanowska. Dyplom za zajęcie czwartego miejsca odebrała Zofia Duda, piątego Małgorzata Bielińska i szóstego Piotr Kurpiński.