Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

"Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji rodzice dzieci zakwalifikowanych przez komisję rekrutacyjną i wyrażających wolę ich przyjęcia do naszej placówki, zobowiązani są do złożenia pisemnego oświadczenia w terminie od 15.04.2020r. do 17.04.2020r. do godz. 15.00.

Druk oświadczenia dostępny jest do pobrania na naszej stronie internetowej lub znajduje się w przedsionku budynku szkoły. Wypełnione i podpisane oświadczenie można przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wrzucić do anonimowej skrzynki na sygnały ulokowanej przy wejściu do placówki.

Wszelkie informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły pod nr tel. 506 085 732."

ikona pdf - Lista osób zakwalifikowanych

 

ikona pdf - Oświadczenie woli rodzica kl. I SP

 

ikona pdf - Oświadczenie woli rodzica OP