Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie cyklu szkoleń dla nauczycieli w ramach projektu „ Techno-logiczni!Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie cyklu szkoleń dla nauczycieli w ramach projektu „ Techno-logiczni!Odkrywamy i zdobywamy świ@t'', współfinansowanego ze środków Europejskiego FunduszuSpołecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 

ikona pdf - Zapytanie ofertowe

 

ikona pdf - Oswiadczenie wykonawcy