Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

Dla rodziców zawierających ubezpieczenie dziecka do 30.09.2023r. termin odpowiedzialności PZU S.A. rozpoczyna się od 01.09.2023r do 31.08.2024r.
Rodzice zawierający ubezpieczenie od 01.10.2023r, termin odpowiedzialności PZU S.A. rozpoczyna się w dniu następnym po opłaceniu składki.
Aby zawrzeć ubezpieczenie i opłacić składkę, proszę na stronie internetowej  placówki wybrać zakładkę PZU dla ucznia, następnie proszę skopiować link do strony:

https://ubestrefa.pl/oferta/741wm8

który można wpisać/wkleić  w adresie strony internetowej. Po wpisaniu powyższego adresu i zatwierdzeniu, zostaniecie Państwo przeniesieni na gotową już ofertę z podanym zakresem ubezpieczenia oraz wysokością składki. Zostały przygotowane trzy warianty ubezpieczenia z różnymi sumami ubezpieczenia. Na dole oferty proszę podać swój adres e-mail. Zostaną dostarczone na Państwa skrzynkę poczty internetowej Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW PZU Edukacja wraz z Kartą Produktu, Informacja o Dystrybutorze , Pełnomocnictwo agenta oraz będzie możliwość dokonania opłaty składki za ubezpieczenie ucznia.

ikona pdf - Informacja NNW