Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, który przypada 4 października, rozstrzygaliśmy szkolny konkurs "Zwierzaki - pluszaki - słodziaki" zorganizowany przez wychowawcę oddziału przedszkolnego p. A. Kucharską. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac, w których można było podziwiać kreatywność i talent naszych uczniów.Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, który przypada 4 października, rozstrzygaliśmy szkolny konkurs "Zwierzaki - pluszaki - słodziaki" zorganizowany przez wychowawcę oddziału przedszkolnego p. A. Kucharską. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac, w których można było podziwiać kreatywność i talent naszych uczniów.Nagrody w kategorii oddział przedszkolny otrzymali:
I miejsce - Oliwia Głowacka
II miejsce - Gabriel Kalkowski
III miejsce - Gracjan Walczak
Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Drobuszewka, Amelia Walczak oraz Wiktoria Pisera.
Nagrody w kategorii kl. I- III otrzymali:
I miejsce - Natan Gralak kl. I
II miejsce - Natalia Pietrzak kl. II
III miejsce - Gabriela Nowicka kl. II
Wyróżnienia otrzymali: Natalia Śnieg kl. I, Anna Grochowina kil. II oraz Weronika Wasiak kl. IIIa.
Gratulujemy naszym miłośnikom zwierząt talentu plastycznego?

konkurs zwierzęta