Plan lekcji
Zapoznaj się z aktualnym planem lekcji w Naszej szkole.
 
Jadłospis
Zobacz co Nasza kuchnia serwuje w tym tygodniu na obiady.
 
Dowóz dzieci
Harmonogram dowozu
dzieci do Naszej szkoły.
 
Zgubiłeś legitymację?
Zapoznaj się
jak uzyskać duplikat.
 
Smaller Default Larger

28 września funkcjonariuszka z Komisariatu Policji w Ozorkowie p. Patrycja Steglińska spotkała się z przedszkolakami oraz najmłodszymi uczniami klas I-III. Spotkania zorganizowane zostało w celu przybliżenia najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa.28 września funkcjonariuszka z Komisariatu Policji w Ozorkowie p. Patrycja Steglińska spotkała się z przedszkolakami oraz najmłodszymi uczniami klas I-III. Spotkania zorganizowane zostało w celu przybliżenia najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa.
Omówiono z dziećmi zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

Policjantka przypomniała m. in. o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz chodzenia właściwą stroną drogi. Zwróciła też uwagę na konieczność korzystania z fotelików oraz z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem oraz na to, jak ważne są elementy odblaskowe noszone w widocznym miejscu po zmroku. Istotnym punktem spotkań była też rozmowa na temat zasad zachowania wobec osób obcych. Zależy nam na tym, aby dzieci pamiętały, że nie należy rozmawiać z osobami obcymi, nie należy udzielać im informacji np. na temat miejsca zamieszkania, a także nie należy brać żadnych przedmiotów od nieznajomych. Maluchy często są bardzo ufne i nie potrafią rozpoznać zagrożenia w niebezpiecznych nieznajomych, którzy mogą przybrać pozę miłej osoby.
Po zajęciach uczniowie otrzymali w prezencie odblaski i słodką niespodziankę
Dziękujemy p. Patrycji za pomoc i zaangażowanie w edukację naszych dzieci

policja1 [800x600]
policja2 [800x600]
policja3 [800x600]
policja4 [800x600]